12428031666070 Прорізання зубів Підвищене слиновиділення. Постійне бажання засунути в рот пальці. Почервоніння і припухлість ясен. Підвищена збудливість, дратівливість.

Що це таке?

Про прорезиванії зубів говорять, коли у дитини з ясен з'являються перші зуби. Перший зуб, як правило, з'являється між чотирма і вісьма місяцями, а весь процес зазвичай закінчується до третього дня народження. З двадцяти первинних зубів вісім різців (гострих передніх зубів) зазвичай з'являються першими, і їх прорезиваніє завершується до 12-14 місяців.
За ними слідують корінні зуби (задні зуби, які використовуються для жування) і ікла (трохи загострені зуби, розташовані між різцями і корінними зубами).

У міру того як зуби прокладають собі шлях через тканини ясен, ясна можуть розпухати і з'являється хворобливість, тому дитина, у якої ріжуться зуби, неспокійна, дратівлива, плаче, відмовляється від їжі і погано спить. Проте не ясно, наскільки всі ці симптоми, пов'язані з прорезиванієм зубів, викликані саме процесом прорезиванія.
Наприклад, у більшості дітей при прорезиванії зубів спостерігається підвищене слиновиділення, але воно може бути наслідком нормального розвитку слинних залоз. На зуби, що ріжуться, часто звалюють підвищення температури і різні інфекції, але подібні хворобливі стани цілком можуть бути окремою проблемою і просто розвиватися одночасно з прорезиванієм зубів.

Чим викликаний цей стан?

Прорезиваніє зубів є нормальним процесом людського розвитку.

Що відбудеться, якщо нічого не робити?

Ступінь дискомфорту, пов'язаного з прорезиванієм зубів, різний у різних дітей. Всі хворобливі явища, як правило, тимчасові і не шкодять дитині.

Інші записи:


Залиште коментар