12422978079570 Дитячий манікюр Дитячий манікюр зараз стає дуже популярним. Окрім естетичного ефекту, він ще і корисний. Це хороший спосіб позбавитися від нігтів, що обкушують, і шкіри навколо них. Психологи і лікарі шукають причини оніхофагиі (обкушування нігтів), а косметологи з досвіду знають, що позбавитися можна за допомогою простого нейл-арта.

Для дівчаток це стане незрівнянною іграшкою і приводом для гордості. Салони пропонують спеціальний дитячий дизайн і вірять, що краса здатна перемогти силу поганої звички. Це просто відмінний і ефективний спосіб, якщо дітям до 10 років. Манікюр починають з того, що обробляю спеціальним антисептичним спрєєм руки дитини. Обпилюють нігті абразивною пилкою.
Деякі діти не можуть перенести неприємних відчуттів - їм нігті обрізають кусачками. Єдине правило: не можна видаляти вільний край нігтя вщент.

Край нігтя шліфується і полірується. Кутикулу у дітей не можна видаляти у жодному випадку. Задирки акуратно видаляють кусачками. Якщо кутикула велика, її змащують бальзамом для губ і нігтів. Лак наносять з відома батьків.

В кінці гігієнічного дитячого манікюру можна повісті сеанс парафінотерапії, який дуже подобається дітям.

Інші записи:


Залиште коментар