1242994184942 x Цукровий діабет профілактика
• Обдумайте можливість вживання вітаміну Е. Исследования показали, що цей вітамін покращує контроль за змістом цукру в крові, помітно підвищуючи дієвість інсуліну і впливаючи на клітинну мембрану.
Вітамін Е також допомагає боротися з вільними радикалами, які викликають оксидний стрес, що у свою чергу підвищує ризик захворювань серцево-судинної системи, як і ускладнень при діабеті. Рекомендована щоденна норма вживання вітаміну Е складає 400 III, і людям, для яких ризик захворювання діабетом високий (а також для тих, хто вже має це захворювання), слід його приймати.

• Пройдіть обстеження на діабет. Раннє діагностування діабету другого типу може виявити випадки, що є прикордонними, в яких можна запобігти його розвитку або контролювати свій стан без використання ліків.
Саме тому дуже важливо, щоб всі дорослі люди у віці 45 років і старше проходили регулярні аналізи на вміст цукру в сечі і крові як частина звичайного огляду.

• Піклуйтеся про здоров'я свого серця. Щоб” запобігти серцево-судинним ускладненням діабету, необхідно дотримувати рекомендації по попередженню захворювань серця. Також слід точно виконувати рекомендації по прийому прописаних препаратів по зниженню рівня холестерину або артеріального тиску.

Вам слід звернутися до лікаря, якщо ви відмітили хоч би один з симптомів діабету, особливо раптове або поступове підвищення апетиту, спраги або потреби в сечовипусканні.

Если ви вже хворі на діабет, звернетеся до лікаря, якщо ви захворіли чим-небудь, що характеризується високою температурою і ознобом, наприклад - грипом, респіраторними захворюваннями, запаленням сечостатевої сфери, або у вас болять зуби - у всіх цих випадках вміст глюкози в крові може вийти з-під контролю.
Слід також звернутися до лікаря, якщо на шкірі з'явився висип, фурункули або інші зміни, які не заживають.

В частковості, діабет знижує чутливість ніг, так що невеликі пухирі можуть залишитися непоміченими і запалитися. Тому дуже важливо щодня оглядати ноги у пошуках роздратування або мозолів і за наявності якої-небудь проблеми негайно звернутися до лікаря.
І, оскільки діабет може дати серйозні ускладнення на зір, кожен хворий діабетом повинен щорічно проходити обстеження у очного лікаря.

Інші записи:


Залиште коментар